Menu Зачинити

Умови оплати і доставки

ВАЖЛИВО! Ми працюємо виключно з повною або частковою передоплатою, здійснюваної на рахунок підприємства, по рахунку-фактурі або на картку. При самовивозі, замовлення ви можете оплатити виключно на карту підприємства, без використання готівки. Також, при виборі відправки замовлення післяплатою, мінімальна сума передоплати становить 100 грн.

Доставка Новою поштою

При виборі способу доставки Новою поштою, вартість послуг з перевезення оплачується за тарифами поштової служби Покупцем. Відправка замовлення поштовою службою відбувається протягом 1-3 робочих днів з моменту оплати Покупцем товару (при наявності товару на складі).

Доставка кур'єром

Доставка кур'єром (адресна доставка) здійснюється перевізником Нова пошта. Її вартість і комісії, які стягує кур'єрська служба, оплачуються Покупцем в повному обсязі. Для ознайомлення з умовами і тарифами кур'єрської служби, слід перейти на сайт відповідного перевізника.

Самовивіз

Забрати своє замовлення самостійно ви можете за адресою м.Київ, вул. Бориспільська 9. Графік роботи: ПН-ПТ з 12:00 до 18:00, СБ, НД - вихідні дні. Для цього попередньо потрібно уточнити наявність товару, що цікавить і узгодити дату і орієнтовний час прибуття.

Оплата замовлення

Оплата за рахунком від ФОП

При виборі цього способу оплати з вами зв'яжеться менеджер для уточнення замовлення і надання нам документів для виставлення рахунку.

Оплата на карту ФОП

При виборі способу оплати на карту з вами зв'яжеться менеджер для підтвердження наявності товару на складі, і / або строків виробництва індивідуальних замовлень, після чого вам будуть надані реквізити для внесення оплати.

Умови повернення

Покупець має право, протягом 14 (чотирнадцяти) днів після придбання, повернути товар (крім виробів, виконаних за індивідуальним замовленням і / або в нестандартному кольорі і не представлених на нашому сайті), якщо збережено його товарний вигляд, фірмова шкіряна лейба. Ми відмовляємо в поверненні коштів якщо термін, що минув з моменту продажу, перевищує 14 днів, або виріб не є новим, був у використанні чи має будь-які пошкодження.

X