Menu Зачинити

Про нас

100 $ і дорога в нікуди або як ми починали.
Вислів старий як світ, але іншої історії у нас немає! ☺

12 років ми з чоловіком живемо разом і практично весь цей час ми працювали разом в різних компаніях, удвох 24/7. Може це і допомогло нам зробити те, що ми маємо.

Не буду лукавити, першим поштовхом до самозайнятості були гроші, точніше їх відсутність. Але потім це переросло в більше ніж просто робота. Розмови: «давай щось придумаємо, будемо працювати самі на себе» були присутні завжди, але реальність була така — заощаджень немає, взяти гроші в борг не було у кого, кредиту боялися як вогню, досвід і навички були відсутні.
Ідея зробити в татовій майстерні органайзер, прийшла, коли ми зрозуміли, що єдине, в чому ми тямимо (як нам здавалося) — це потреби закладів, таких як кав’ярня або ресторан. Справа в тому, що найдовше я працювала саме в сфері готельно-ресторанного бізнесу (кав’ярня і кавова виробнича компанія).
Поєднуючи повну зайнятість на основних роботах, ввечері їздили за місто до батьків робити органайзери.

Єдиним каналом збуту був olx ☺ далі наші з чоловіком вихідні переросли в працьовиті робочі будні і радості не було меж, адже у нас все виходить і ми стали отримувати перші замовлення.

Втома від двох робіт і брак часу на «свої» замовлення поставила нас перед вибором: від чогось потрібно відмовитись. Стабільність ми проміняли на рожеву мрію про власне виробництво. Ідей було багато, а можливості впиралися в 100 відкладених доларів, на які ми не знали що купити, що нам було потрібніше. У підсумку, була куплена пила для торцювання під наше перше велике замовлення. А далі все як в тумані — в татовій майстерні не вистачало місця, переїзд в орендоване приміщення в якому ми до сих пір і працюємо, придбання нових інструментів, які прискорюють і полегшують багато процесів, «сарафанне радіо» і в результаті — велика кількість «наших» клієнтів, яким подобається те, що ми робимо.

Якість, про яку забули багато виробників у нас стоїть на першому місці, і завжди так буде! Це одна з причин по якій у нас немає співробітників в даний момент. Ніхто не зробить краще нас самих, правильно це чи ні я не знаю, але нам так комфортно. Нам так сподобалося, що ми все робимо удвох, самостійно, без будь-чиєї допомоги, ще й отримуємо від цього задоволення, що ідея про величезне виробництво з найманими працівниками відвалилася сама по собі

Сказати, що нам було важко, це не сказати нічого! Весь період (4 роки) можна охарактеризувати двома словами: американські гірки. Від повного безгрошів’я до роботи без вихідних протягом 3-4 місяців. Від покупки дорогого обладнання, до «закриваємося, продаємо все і йдемо працювати водієм / менеджером».

Легко нічого не дається, це ми знаємо напевно, і опустити руки можна завжди, а ось йти до своєї мрії, займатися улюбленою справою, мабуть — найважливіші для нас аргументи для того, щоб не здаватися.

X