Набірне меню стало досить популярним у сфері кавового та ресторанного бізнесу за останні роки. Наша компанія стала однією з перших і провідних у виробничому сегменті цього виду продукту. Ми перші на ринку України розробили чіткий алгоритм виробництва набірного меню, запропонували покупцям кілька варіантів його конструктивного виконання та, звичайно, персоналізували кожен виріб під запит клієнта.

Набірне меню, представлене у нашому асортименті, ділиться на два види. Перший – це набірне меню з фоном і направляючими, другий – це набірне меню тільки з направляючими планками без заднього фону. Почнемо про принцип першого – набірне меню з фоном і направляючими.

В основі є конструкція з направляючими, виготовлена ​​із фанери.

Основний фон і змонтовані до нього направляючі планки, по яких рухаються таблички з символами, можуть бути будь-яких розмірів і кольору. Таким чином, наші клієнти можуть вибрати колір фону, колір направляючих (щоб меню виглядало контрастніше), колір табличок з символами, колір тексту і вибрати шрифт, що сподобався.

Щодо розмірів, тут теж обмежень немає. Ми, виходячи зі свого досвіду, завжди допоможемо визначитися з розміром, підібрати колір та шрифт так, щоб набірне меню виглядало гармонійно та відповідало основному запиту клієнта.

Другий вид меню, про яке ми поговоримо – це набірне меню лише з направляючими планками без заднього фону. Планки виготовляємо з дерева і, оскільки вони кріпляться безпосередньо до стіни, конструктив та їх розмір відрізняється від тих, що на фоні. Таке набірне меню дозволяє залишити стіну як вона є і не закривати фоном. Єдиним недоліком цього виду є монтаж. Кожну планку потрібно змонтувати на стіну паралельно один одному за допомогою клею або шурупів, але винагородою за такі старання буде ефект повної невагомості та лаконічності вашого меню.

Розмір таблички, на яку наноситься текст, ми підбираємо, виходячи з габаритних розмірів самого меню та кількості рядків у ньому. Обмеження є лише в мінімальному розмірі таблички через ряд технологічних процесів і через те, що відвідувачам буде важко прочитати текст.

90% усіх наших виробів ми виконуємо на замовлення, десь міняємо розміри стандартних позицій, десь робимо у потрібному кольорі, але найчастіше проєктуємо та виготовляємо абсолютно новий виріб.

Набірне меню, як і більшість наших виробів, виробляється індивідуально, таким чином, ми втілюємо задум дизайнера та клієнта, враховуючи всі їхні побажання щодо конструкції, розміру та кольору.

Ми намагаємося допомогти кожному клієнту отримати те, що він хоче і це завжди буде для нас завданням номер один.

Переглянути набірне меню нашого виробництва можна у багатьох містах, наприклад у Києві в таких закладах як БПШ, DOGS&BURGERS, Білий налив; MAD HEADS; у мережі пекарень Маленька пекарня по всій Україні; у мережі кав’ярень у місті Дніпро Nero Espresso, Magic coffee, Pacamara та багато інших.