Вітрина для печива нашого виробництва підкорила багатьох своєю простотою та акуратністю. У той же час, на вигляд невелика, вона дуже містка. Вітрина для печива має такі загальні розміри: 250*250 мм, заввишки 500 мм Три полички встановлені під нахилом. Таким чином ви зможете розмістити велику кількість випічки, а ваші клієнти будуть бачити все, що розміщено на поличках. В одній із варіацій, виконаної нами раніше, ми робили замість трьох дві полички. Ми збільшити їх розмір, трохи зменшивши висоту на прохання клієнта.

Таким чином, обсяг для зберігання залишився практично таким самим, але загальна висота стала меншою. Це ще раз підтверджує те, що ми допоможемо і підкажемо вам, як зробити краще саме у вашому випадку. 

Вітрина для печива названа завдяки першому клієнту, який купив її саме для цих цілей. Маючи невелику пекарню або кондитерську, наша вітрина для печива буде якраз доречною. Ви можете встановити її на барній стійці, так як вона не займає багато місця. Якщо у вашому асортименті є випічка, що не вимагає холодильної вітрини, то наш варіант ідеальний для вас. Печиво різного виду, кекси, булочки чи пироги знайдуть своє місце на поличках.

У нашій практиці були варіанти зі зміною конструктиву та розміру. Одним із останніх був вітрина для печива із заниженими бортиками. У стандартному комплекті висота бортів становить 50 мм. У зміненому, на замовлення клієнта, ми зробили 30 мм. З одного боку нічого значного, але вийшло дуже ніжно та невагомо. Такий вид підійде, якщо хочете використовувати її для плоских і тонших виробів, таких як цукерки або шоколадки. Величезним плюсом нашої вітрини є її універсальність. Вітрина для печива також може бути використана для фруктів.

Що не є чимось новим, наші клієнти також використовують її у своїх фреш-барах. Виставляйте свіжі фрукти на вітрині, привертаючи увагу відвідувачів. Таким чином, дивлячись на свіжі апельсини, ананас або яблука, повз вас просто так не пройдуть. Як ми вже говорили, сфери використання нашої вітрини необмежені. Щоб вітрина для печива максимально вам підходила та покривала всі потреби, ми можемо змінити її. 

По-перше, зміни можуть стосуватися розмірів поличок. Якщо у вас достатньо місця і ви хочете збільшити кількість представлених товарів, ми можемо збільшити кількість полиць. Зробити її чотириярусною, наприклад. Або не так радикально, а просто розширити полиці. У стандарті ширина 250 мм. Зробивши її 500 мм, наприклад, вона матиме зовсім інший вигляд і вмістить набагато більше товарних позицій. 

По-друге, можна змінити колір. Вітрина для печива у стандарті покрита кольором Горіх. Це максимально універсальний та натуральний колір. Впишеться практично у будь-який інтер’єр. Але, на запит, ми можемо пофарбувати її в чорний, білий, червоний або будь-який інший базовий колір. Якщо ж ви хочете індивідуального відтінку, то це не проблема. У таких випадках ми працюємо, використовуючи палітру для замішування кольорів під назвою RAL. Змінити колір чи розмір вітрини для нас це не межа. Саме тому ви можете звернутися до нас за абсолютно іншим виробом. Більшість виконаних замовлень — індивідуальні. Ми відкриті до експериментів, якщо такого роду виробів ми ще не виконували. Для нас це насамперед досвід та бажання розвиватися далі. Вітрина для печива свого часу теж була індивідуальним замовленням, але в результаті завоювала увагу дуже багатьох. 

Якщо підвести підсумок, то звертаючись до нас, ви отримаєте повний спектр послуг, що відносяться до нашого виду діяльності. Під замовлення ми виконаємо практично будь-яке ваше замовлення, за винятком виробництва меблів. Наші вироби вирізняються винятковою якістю. Це пріоритет у нашій роботі. Тому, за будь-яких питань щодо виробництва дерев’яних виробів, звертайтеся до нас, ми із задоволенням вам допоможемо.